تاریخ انتشار۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۵۴
کد مطلب : 567390
امام جمعه شهرک بهاران مریوان در گفتگو با تقریب:

جمهوری اسلامی از کیان امت اسلامی محافظت می‌کند

ماموستا امجد محمودی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از کیان امت اسلامی محافظت می‌کند؛ عنوان کرد: دشمنِ در کمین نشسته، برای آسیب زدن به مردم و انقلاب اسلامی از هیچ فرصتی دریغ نمی‌کند، لذا می طلبد که متفکران و دانشمندان اسلامی در راستای وحدت بیشتر تلاش کنند.
جمهوری اسلامی از کیان امت اسلامی محافظت می‌کند
ماموستا امجد محمودی امام جمعه شهرک بهاران مریوان در گفتگو با خبرگزاری تقریب اظهار داشت: امروزه جمهوری اسلامی در جایگاه از اقتدار قرار دارد که در برابر استکبار ایستاده و از کیان امت اسلامی محافظت می‌کند، و در این مسیر، نیازمند مقاومت، هم در داخل و هم در سطح منطقه‌ای است؛ در مقابل، دشمنان به دنبال براندازی نظام هستند، لذا از ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی عده ای تجزیه طلب که هیچ گونه اعتقادی به دین اسلام نداشته اند، تاکنون با انواع تبلیغات سعی در ناامید کردن ملت بزرگ ایران اسلامی داشته اند و حاصل تبلیغات آنان تخریب اموال عمومی و ضرر مادی و نیز توهین به مقدسات دین و تحریک احساسات عده ای فریب خورده بوده است.
 
دشمنِ در کمین نشسته، برای آسیب زدن به مردم و انقلاب اسلامی از هیچ فرصتی دریغ نمی‌کند
 
ماموستا محمودی به خواب پریشان اغتشاشگران اشاره و  تصریح کرد: در اغتشاشات ردپای گروه های خارج نشین آشکار و مشخص شد و تلاش برای هیجانی کردن تجمعات و تحریک آنان به سمت آشوب و خرابکاری، سناریوی از پیش طراحی شده آنان بوده است و الحمدلله با بصیرت و اشراف سربازان امام زمان (عج) عاملان اصلی شناسایی و تحویل مراجعه قضایی شده اند. 
 
وی ضمن تأکید بر شناسایی لیدرها، یادآور شد: اتفاقات اخیر نشان داد که دشمنِ در کمین نشسته، برای آسیب زدن به مردم و انقلاب اسلامی از هیچ فرصتی دریغ نمی‌کند،  لذا از قوه قضائیه می خواهم که لیدرها و عاملان اصلی برهم زدن امنیت مردم را محاکمه و طبق قانون با آنان برخورد قاطع داشته باشند و خواسته همه ما تأدیه خسارات که همه بیت المال و اموال عمومی مردم بود، از عاملان اصلی آن می باشد.
 
ملت بابصیرت ایران فریب این اغتشاشات را نخواهد خورد
 
امام جمعه شهرک بهاران مریوان عنوان کرد: عده ای از گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب و توطئه‌گر علیه جمهوری اسلامی ایران با جلوه دادن تبلیغات دورغین سعی در ناامن کردن منطقه غرب کشور رو داشتن که با جواب قاطع و کوبنده سپاه مواجه شدند.
 
این عالم اهل سنت بیان داشت: اینجانب برای شهدای مدافع امنیت علو درجات و از سعه صدر و رفتار مناسب نیروهای نظامی و امنیتی در مقابل عده ای که از کار خود پشیمان شدند، تشکر می کنم.
 
امام جمعه شهرک بهاران مریوان اذعان کرد: ملت ما ملت بابصیرتی است و فریب این اغتشاشات را نخواهد خورد و از کیان و خون شهدا دفاع می کنند.
 
متفکران و دانشمندان اسلامی در راستای وحدت بیشتر تلاش کنند
 
ماموستا محمودی در ادامه به اهمیت انسجام امت اسلام در مقابل دسیسه های دشمن اشاره و خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و زاد روز تولد منجی عالم بشریت حضرت محمد (ص) به امت رسول الله، از همه متفکران و دانشمندان اسلامی در راستای حفظ وحدت می خواهم که از هیچ گونه تلاشی جهت همدلی امت اسلام به هر وسیله ای اعم از نشر فرهنگ ناب محمدی (ص) و تشویق مسلمانان برای اتحاد دریغ ننمایند.
 
امام جمعه شهرک بهاران مریوان در پایان افزود: برای تک تک افراد امت اسلامی ضروری است تا همیشه و بخصوص در ماه ربیع الاول حداکثر ارادت خود را به رسول الله (ص) جهت نقش برآب کردن توطئه دشمنان اسلام با حفظ وحدت نشان دهند و با شرکت در جشن و سرور تولد رسول الله جلوه ای از اتحاد امت رسول خدا به جبهه استکبار به منصه ظهور برسانند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchwqnmv23n-xd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما