تاریخ انتشار۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۴:۲۷
کد مطلب : 566867
ماموستا ملا رشید ثنایی در گفتگو با تقریب:

مطالبه و آشوب دو مقوله متضادند/ ضدانقلاب مترصد ایجاد فرصت برای تفرقه در کشور است

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به اینکه مطالبه گر بودن و آشوبگر بودن دو مقوله متضاد یکدیگرند، عنوان داشت: دستگاه تبلیغاتی دشمن و از سوی دیگر گروهک های معاند و ضدانقلاب در کمین و مترصد یک فرصت برای ایجاد فتنه در کشور بودند که بهترین فرصت برای آنها، فوت مرحومه «مهسا امینی» بود.
مطالبه و آشوب دو مقوله متضادند/ ضدانقلاب مترصد ایجاد فرصت برای تفرقه در کشور است
ماموستا ملارشید ثنایی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: نظام اسلامی هرگز مخالف نقد و یا مطالبه نبوده و نیست، ولی هر انتقادی باید در چارچوب و قانونمند باشد.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: نقد زمینه ای برای پیشرفت جامعه است ولی به شرطی که این نقدها ها مغرضانه و هدفمند نباشند و به منظور تخریب استفاده نشوند.
 
این عالم اهل سنت افزود: در حوادث اخیر برخی از افراد به بهانه مطالبه گری در گرداب جریان های ضدانقلاب گرفتار شدند و همین باعث شد که حوادث تلخی در کشور روی دهد.
 
ماموستا ثنایی با اشاره به اینکه مطالبه گر بودن با آشوبگر بودن دو مقوله متضاد یکدیگرند، عنوان داشت: دستگاه تبلیغاتی دشمن و از سوی دیگر گروهک های معاند و ضدانقلاب در کمین و مترصد یک فرصت برای ایجاد فتنه در کشور بودند که بهترین فرصت برای آنها، فوت مرحومه «مهسا امینی» بود.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب افزود: از همین رو مرگ این دختر کُرد بهانه ای برای تجزیه طلبان و دشمنان این ملت و نظام شد و همگان دیدیم که در چند شبانه روز چه جنایت هایی توسط عوامل این گروهک ها علیه ملت ایران انجام شد و چه تعداد از شهروندان و نیروهای نظامی و انتظامی جان خود را از دست دادند.
 
وی با اشاره به اینکه این دست از فتنه هرگز نمی تواند وحدت و انسجام ملت ایران را برهم بزند، گفت: ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس در برابر رژیم بعثی و دیگر کشورهای استکباری ایستادگی کردند و نهایتاً به پیروزی رسیدند و در این آشوب ها نیز بسان گذشته این ملت ایران هستند که بر فتنه پیروز خواهند شد.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfvvdtew6dvca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما