تاریخ انتشار۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : 566824
حجت الاسلام دیلمی در گفت و گو با تقریب:

بسط فرهنگ مقاومت و ایستادگی مهمترین عامل عصبانیت دشمن است

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: بسط فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی، مهمترین عامل عصبانیت دشمن است.
بسط فرهنگ مقاومت و ایستادگی مهمترین عامل عصبانیت دشمن است
حجت الاسلام «رضا دیلمی» در گفت و گو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به عواملی که باعث عصبانیت دشمن می شود، اظهار کرد: تحقق اعجاز اربعین، سیر مقتدرانه موفقیت ها و حرکت تمدنی انقلاب اسلامی، تلاش برای مقابله با تحریم ها و بسط فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل، مهمترین عوامل عصبانیت دشمن است.

قائم مقام اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری راهپیمایی منسجم و باشکوه در محکومیت هنجارشکنان حوادث اخیر در استان خبر داد و گفت: دشمن خبیث و جریان نفاق و فتنه گرهای نجس سیاسی و برخی سلبریتی ها و جرثومه های فساد با سوء استفاده از اتفاقات اخیر و سکوت برخی خواص بی بصیرت در یک برنامه از قبل طراحی شده با اجیر کردن یک عده افراد هنجار شکن و عناصر خود فروخته با اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت به ناموس مردم و ارزش ها و تعرض به اموال عمومی و مقابله با نیروهای امنیتی، دل مردم
انقلابی را به درد آوردند.

وی، افزود: مردم استان در محکومیت این حرکات مذبوحانه به فضل الهی در قالب راهپیمایی منسجم و باشکوه در طول این هفته به میدان می آیند.

 به گفته وی؛ مردم بصیر و انقلابی استان با شرکت پرشور، مقتدرانه و دشمن شکن خود در این راهپیمایی ها بار دیگر، بصیرت مثال زدنی و غرورآفرین خویش را به رخ بدخواهان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان خواهند کشید.

حجت الاسلام دیلمی، صیانت از حریم ارزش ها و اسلام ناب و خون مطهر شهدای گرانقدر را یک تکلیف همگانی دانست و گفت: ایادی مزدور منافق بدانند که با آتش زدن چند سطل آشغال نمی توانند قاره اروپا را در زمستان تاریک پیش رو گرم کنند.

وی ادامه داد: با حمایت مردم عزیزمان و ورود دستگاه های امنیتی و قضایی، برخورد قاطع با این تفالحه های مزدور سیاسی و اجیر شده منافقین که خود بزرگترین جنایتکاران علیه آزادی های مدنی و حقوق بانوان به شمار می آیند قطعی، سخت و مقتدرانه خواهد بود و به زودی ابعاد آن بر همگان روشن خواهد شد.

به گفته وی؛ نکته مهم، هوشیاری و رصد تحرکات دشمن به ویژه در حوزه رسانه ای است که از همه مردم عزیز به ویژه جوانان، تقاضا می شود که مراقبت فتنه انگیزی های دشمن در این حوزه باشند.
 
انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcirqaw5t1aqv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما