تاریخ انتشار۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۱۰
کد مطلب : 566384
ماموستا حسامی در گفتگو با تقریب:

اهل سنت علیه دشمنان اسلام و ایران همچون ید واحده ای هستند

امام جمعه موقت شهرستان جوانرود گفت: اهل سنت در سنگرهای جبهه های حق علیه باطل دوشادوش برادران اهل تشیع کوشیدند و مبارزه کردند و با این کار خویش ثابت کردند علیه دشمنان اسلام و ایران همچون ید واحده ای هستند.
اهل سنت علیه دشمنان اسلام و ایران همچون ید واحده ای هستند
ماموستا ملامحمدعزیز حسامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در استان های غربی و در میان اهل سنت و مرزداران غیور کُرد، در مقابل دشمنان داخلی و احزاب منحرف و منحط دست نشانده استکبار، ماهها قبل از جنگ تحمیلی شروع شد و آنان با تشکیل سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد و لبیک به فرمان امام خمینی (ره) مقاومتی جانانه در مقابل این دشمنان جیره خوار استکبار از خود نشان دادند.
 
امام جمعه موقت شهرستان جوانرود گفت: در طول دفاع مقدس هم با تقدیم دهها هزار رزمنده و چریک از جان گذشته ـ بدون کمترین آموزش نظامی ـ شیرزنان و شیرمردان کُرد در مقابل صدامیان و بعثیان بی دین ایستادگی کردند و اجازه ندادند که دشمن کمترین تجاوزی به خاک و سرزمین اسلامی ما داشته باشد.
 
ماموستا حسامی تصریح کرد: مردم کُرد و اهل سنت با تقدیم بیش از 10 هزار شهید ثابت کردند که مرزدارانی غیور و باوفا برای ایران اسلامی هستند و از جان خود برای مرزبانی این کشور گذشت می کنند.
 
امام جمعه موقت شهرستان جوانرود خاطرنشان کرد: اهل سنت در سنگرهای جبهه های حق علیه باطل دوشادوش برادران اهل تشیع کوشیدند و مبارزه کردند و با این کار خویش ثابت کردند علیه دشمنان اسلام و ایران هم چون ید واحده ای هستند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjomeixuqemtz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما