تاریخ انتشار۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸
کد مطلب : 565907
حجت الاسلام نادرپور در گفت و گو با تقریب:

راهپیمایی دلدادگان اربعین حسینی آق قلا در گلستان بی نظیر بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آق قلا، گفت: راهپیمایی دلدادگان اربعین حسینی که از گلزار شهدای گمنام شهرستان آق قلا تا امامزاده عبدالله (ع) گرگان برگزار شد در نوع خود در استان بی نظیر بود.
راهپیمایی دلدادگان اربعین حسینی آق قلا در گلستان بی نظیر بود
حجت الاسلام «محمود نادرپور» در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با تسلیت اربعین حسینی بر عاشقان اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار کرد: هوای گرم و شرجی هم نتوانست مانع حضور مردم مومن و دلسوخته حسین (ع) در این راهپیمایی شود.

به گفته وی؛ مردمان شیعه و سنی این شهرستان در کنار همدیگر با نصب موکب ها و پذیرایی رسم میزبانی را به خوبی ادا کردند و ارادت و محبت خودشان را به ساحت مقدس سبط النبی امام حسین (ع) نشان
دادند. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آق قلا با عنوان اینکه شرکت مردم شهرستان در این رخداد فرهنگی و مذهبی فوق تصور بود، تصریح کرد: قبل از شروع مراسم انتظار داشتیم تعداد راهپیمایان در حد معمول باشد؛ ولی آنچه که دیدیم و در تاریخ شهرستان ماندگار شد حضور فوق تصور مردم بود.

وی افزود: این حضور نشان از آن است که احترام، معرفت و علاقه مردم منطقه به خاندان عصمت و طهارت علیهماالسلام بیش از انتظار همگان است.

به گفته وی؛ با توجه به برگزاری نخست این راهپیمایی در شهرستان، جای هیچ گونه ایراد و اشکالی بر آن وارد نیست.

حجت الاسلام نادرپور در پایان با تشکر از همه ارگان ها و نهادها و اقشار مردمی که در برگزاری بهتر این راهپیمایی پای کار بودند، ابراز کرد: اجر همه این عزیزان با حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است و ذخیره و توشه ای برای آخرتشان خواهد بود.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjyieiauqemhz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما