>> در سطر سطر کتاب کفرآمیز سلمان رشدی رد پای شیطان هویداست | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱
کد مطلب : 561762
ماموستا ملاحمد شیخی در گفت وگو با تقریب:

در سطر سطر کتاب کفرآمیز سلمان رشدی رد پای شیطان هویداست

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: سلمان رشدی با قلم خود کتابی نگاشت که تمام اصول و اعتقادات مسلمین را مورد تمسخر قرار داد، در سطر سطر این کتاب کفرآمیز به نوعی رد پای شیطان به خوبی هویداست.
در سطر سطر کتاب کفرآمیز سلمان رشدی رد پای شیطان هویداست
ماموستا ملااحمد شیخی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به اقدام برای اعدام انقلابی «سلمان رشدی» مرتد توسط یکی از جوانان مسلمان در آمریکا اظهار داشت: اقدام جوان مسلمان در حمله به سلمان رشدی؛ نویسنده کتاب توهین آمیز «آیات شیطانی» نشان داد که بعد از گذشت نزدیک به 4 دهه هنوز فتوای امام  راحل(ره) دال بر مرتد بودن وی به قوت خود باقی است.
 
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: با این حال آمریکایی ها بازهم به مانند گذشته به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود بوده و هستند و در اولین اظهارنظر درباره علل این حمله، اعلام کردند که عامل این حادثه از نیروهای سپاه قدس بوده است.
 
وی افزود: آمریکایی ها با اخبار دوپهلوی خود هم می خواهند از یک سو مسئله سلمان رشدی را موضوعی بین ایران و این نویسنده معرفی کنند و دیگر اینکه با نام بردن از سپاه قدس توسط رسانه های آمریکایی در ارتباط با این رویداد مهم حواشی برای آینده ایجاد کنند.
 
ماموستا شیخی ادامه داد: بی گمان تا هر زمانی باشد حکم امام راحل درباره مرتد بودن سلمان رشدی اجرا خواهد شد حال این حکم در آمریکا یا انگلیس باشد.
 
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: سلمان رشدی با قلم خود کتابی نگاشت که تمام اصول و اعتقادات مسلمین را مورد تمسخر قرار داد، در سطر سطر این کتاب کفرآمیز به نوعی رد پای شیطان به خوبی هویداست.
 
این عالم اهل سنت خاطرنشان کرد: ان شاء الله هر کسی که به هر نحوی به دنبال تخریب و توهین جایگاه مسلمین است به یاری خداوند متعال شکست خواهد خورد و پیروزی نهایی از آن جهان اسلام خواهد بود.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcepz8nwjh8pfi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما