تاریخ انتشار۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۸:۵۴
کد مطلب : 561663
حجت الاسلام شبستری در گفتگو با تقریب:

وظیفه رسانه های جهان اسلام اشاعه اسلام ناب محمدی است

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: اقدامات جمهوری اسلامی ایران و همپیمانان آن بسیار فراگیر است که متاسفانه آن طور باید وشاید اشاعه داده نمی شود یا به حاشیه برده می شود لذا حضور رسانه ها و ایجاد فعالیت خلاقانه در مقابل خنثی نمودن هجمه رسانه های معاند باید بسیار مقتدارانه تر و فعالانه تر باشد.
وظیفه رسانه های جهان اسلام اشاعه اسلام ناب محمدی است
حجت الاسلام والمسلمین جواد مجتهد شبستری نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، رسانه های جهان اسلام را تریبون رساندن حقایق و افکار ناب محمدی دانست و اظهار داشت: همانطور که می دانید مشکلات هویتی ، اجتماعی و فرهنگی بسیاری در جوامع بشری وجود دارد که به سمع و نظر ملت ها نمی رسد، در واقع طرز تفکر نادرستی از دیگر کشورهای غربی وجود دارد که ناصحیح است و آنان را کشورهای دیگر مخفی می کنند.

وی افزود: مشکلات فرهنگی و اجتماعی بسیاری در جوامع غربی موج می زند که توسط رسانه های غربی مخفی و پوشانده می شود؛ رسانه های جهان اسلام باید آگاه سازی کرده و نسبت به اشاعه افکار صحیح در جوامع بشری واسلام ناب محمدی پیشگام باشند و امت اسلامی را بصیر و آگاه پرورش دهند.

شبستری ادامه داد: نکته این است که رسانه ها نباید صرفا نقش درمانی داشته باشند بلکه باید خود نقطه سرآغاز بسیاری از مطالب و موضوعات انگیزشی برای بشریت باشد تا جوامع را به اسلام دعوت نماید و رسانه های معاند را به چالش بکشانند.

وی عنوان کرد: هزینه گزافی توسط استکبار جهانی و ایادی آن پرداخت می شود؛ زیرا آنان به دنبال ایجاد اختلاف و تشت در میان جوامع اسلامی هستند.

شبستری در پایان تاکید کرد: اقدامات جمهوری اسلامی ایران و همپیمانان آن بسیار فراگیر است که متاسفانه آن طور باید وشاید اشاعه داده نمی شود یا به حاشیه برده می شود؛ فلذا حضور رسانه ها و ایجاد فعالیت خلاقانه در مقابل خنثی نمودن هجمه رسانه های معاند باید بسیار مقتدارانه تر و فعالانه تر باشد.


انتهای یپام/

 
http://www.taghribnews.com/vdcepz8nxjh8ppi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما