کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حجت الاسلام ربانی در گفتگو با تقریب:

با وحدت مشکلات جهان اسلام مرتفع می شود/ مقاومت اسلامی، جهان اسلام را سرافراز کرده است

26 مرداد 1401 ساعت 14:55

دیپلمات سابق کشورمان در امریکای لاتین بیان کرد: جهان اسلام باید از ملت فلسطین و دیگر ملت های تحت فشار مضاعف و ظلم، حمایت کند و امیدواریم با وحدتی که در سراسر جهان برقرار می شود مسائل مرتبط با امت اسلامی بزودی مرتفع گردد.


حجت الاسلام و المسلمین محسن ربانی دیپلمات سابق کشورمان در امریکای لاتین و رییس موسسه مکتب فرهنگی هنری اندیشه شرق در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به مسئله مقاومت اسلامی در جهان اسلام، اظهار داشت: زمانی که شیعیان و فلسطینیان ارتباطی نداشتند، خصوصا قبل از انقلاب اسلامی امکان ارتباط گیری وجود نداشت چراکه ایران خود حامی اسرائیل بود و مقاومت به معنای امروزی وجود نداشت.

وی افزود: به همت جمهوری اسلامی و جهادگران عرصه مقاومت امروزه جبهه مقاومت تلاش های بسیاری انجام داده است که امت اسلامی را سرافراز نموده است.

ربانی ادامه داد: جبهه مقاومتی که اکنون در جهان اسلام وجود دارد برای بعد از انقلاب اسلامی است و با هدف وحدت و حمایت از ملت فلسطین تشکیل شده است که تاکنون با حمایت های مادی و معنوی ادامه دارد و انشاءالله به زوال رژیم صهیونیستی منتهی خواهد شد.

وی تصریح کرد: باید با بهره گیری از شبکه ها و کانال های مجازی بهترین استفاده را از فرصت ها برد؛ اکنون در آمریکای لاتین گروه هایی که مخالف اسرائیل و آمریکا هستند، آمادگی دارند که فعالانه در این عرصه فضای مجازی هماهنگ باشند و نیز آمادگی دارند از جبهه مقاومت حمایت کنند.

وی در پایان تاکید کرد: جهان اسلام باید از ملت فلسطین و دیگر ملت های تحت فشار مضاعف و ظلم، حمایت کند و امیدواریم با وحدتی که در سراسر جهان انشاءالله برقرار می شود مسائل مرتبط با امت اسلامی بزودی مرتفع گردد.

 
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 561399

آدرس مطلب :
http://www.taghribnews.com/fa/interview/561399/وحدت-مشکلات-جهان-اسلام-مرتفع-می-شود-مقاومت-اسلامی-سرافراز-کرده

خبرگزاری تقریب (TNA)
  http://www.taghribnews.com