تاریخ انتشار۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸
کد مطلب : 561308
ماموستا ملااحمد شیخی در گفت وگو با تقریب مطرح کرد:

فتوای امام راحل(ره) درباره حکم ارتداد «سلمان رشدی» به قوت خود باقی است/سران فتنه اصل نظام را هدف گرفته اند

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: فتوای امام راحل(ره) درباره حکم ارتداد «سلمان رشدی» به قوت خود باقی است.
فتوای امام راحل(ره) درباره حکم ارتداد «سلمان رشدی» به قوت خود باقی است/سران فتنه اصل نظام را هدف گرفته اند
ماموستا ملااحمد شیخی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به حمله به سلمان رشدی؛ نویسنده کتاب اهانت آمیز «آیات شیطانی» اظهار داشت: حمله ای که به سلمان رشدی؛ نویسنده مرتد توسط یک جوان مسلمان صورت گرفت، نشان داد که بعد از گذشت سالیان دراز، هنوز فتوای مهم و تاریخی امام(ره) به قوت خود پا برجاست.
 
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: حمله استشهادی این جوان مسلمان به عامل توهین به قرآن و رسول اکرم (ص) زنگ خطری برای کسانی است که به هر بهانه ای دست به اهانت به اعتقادات مسلمین می زنند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از بیانیه یکی از سران فتنه و  سخنان مطرح شده در آن، افزود: توهین به داشته های اسلامی و ملی از سوی این فرد معلوم الحال نشان می دهد که هنوز فتنه گران برای فتنه ای دیگر بیدارند و مترصد فرصت مناسبت برای عملی کردن این نیت پلید خود هستند.
 
ماموستا شیخی عنوان کرد: از سوی دیگر در این بیانیه سراسر توهین آمیز این سؤال مطرح می شود که اگر وی به نظام و نتیجه انتخابات سال 88 معترض است، چه علتی دارد که شهدا و مدافعان حرم را اینگونه مورد اهانت قرار می دهد؟
 
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: توهین به شهدای امنیت به ویژه شهید همدانی از سوی این لیدر فتنه گران سال 88 نشان داد که آنان نه تنها با این نظام سر عناد دارند، بلکه با اسلامیت و جمهوریت این نظام مخالف هستند.
 
این عالم اهل سنت در پایان سخنان خود مطرح کرد: امیدواریم که برخورد دستگاه قضا با این دست افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش در جامعه هستند، قاطع انجام شود، زیرا جامعه اسلامی و دینی ما هرگز نمی پذیرد که به نمادهای ایثارگری و جهاد بدین گونه توهین شود.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcaw6nma49nie1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما