تاریخ انتشار۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب : 553893
نماینده مردم ملایر در مجلس مطرح کرد:

ایران، داعیه دار وحدت در جهان اسلام

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، ام‌القرای بلاد اسلامی است، گفت: کشور ما که منادی بیداری مسلمانان جهان است، باید در برافراشتن پرچم وحدت در بین جوامع اسلامی راسخ‌تر باشد.
ایران، داعیه دار وحدت در جهان اسلام
حجت الاسلام "احد آزادی‌خواه" نماینده مردم ملایر با اشاره به بیانات رهبری که فرمودند: " اگر مسلمان‌ها متّحد باشند، هم افزایی می کنند و همه قوی میشوند" به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تقریب گفت: در دیدار رهبر انقلاب اسلامی با کارگزارن حج همانا ایشان، تلاش دشمنان برای ایجاد اختلاف بین مذاهب اسلامی را یک امر بارز و مسلم دانسته اند.

رئیس فراکسیون حج مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وحدت در ذیل اطاعت از مقام معظم رهبری می‌تواند مشکلات کشور را حل کند، خاطر نشان کرد: رمز موفقیت جامعه اسلامی در وحدت بین تمامی مذاهب از جمله شیعه و سنی است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران که ام‌القرای بلاد اسلامی است، باید در برافراشتن پرچم وحدت در بین مذاهب اسلامی راسخ‌تر باشد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تا زمانی که طبق فرموده مقام معظم رهبری "اسلام آمریکایی‌ها" و "شیعه انگلیسی‌ها" با تنگ‌نظری های خود به آسیاب دشمن آب میریزند، جوامع اسلامی و جبهه مقاومت تقویت نخواهد شد.
 
آزادخواه افرادی را که به این اختلافات دامن می زنند را مزدوران، دشمن و جاهل به مسئله وحدت دانست.

این نماینده مجلس یازدهم در پایان خاطر نشان کرد: امروزه حکومت‌های اسلامی نه‌تنها نباید با مروجین اختلاف بین مذاهب اسلامی کنار بیایند، بلکه باید با تمامی افراد و حتی دولت های که این اختلاف ها را تشدید می کند برخورد قاطعانه داشته باشند.

مژده رجبی کیا
انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcaoenme49nma1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما