تاریخ انتشار۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷
کد مطلب : 550799
امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه در گفتگو با تقریب:

ریشه رژیم صهیونیستی در ترور و خشونت است

ماموستا هاشم نوری با بیان اینکه ریشه رژیم صهیونیستی در ترور، ناامنی و خشونت است، گفت: ایران طی چهار دهه اخیر همواره از قربانیان اصلی اشکال گوناگون این پدیده ضدبشری تحت حمایت بزرگترین مدعیان صلح و امنیت جهانی بوده و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ هزار ایرانی قربانی ترور شده‌اند.
ریشه رژیم صهیونیستی در ترور و خشونت است
ماموستا هاشم نوری امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، ضمن تبریک و تسلیت شهادت پاسدار رشید اسلام، شهید حسن صیادخدایی به پیشگاه مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران، خاطرنشان کرد: هرگونه جنایت و ترور بزدلانه، ناتوانی دشمنان حقیر ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی را نشان می دهد.
 
ماموستا نوری ضمن محکومیت این حمله ناجوانمردانه و تروریستی، تاکید کرد: ابتدا از سربازان گمنام امام زمان (عج) و حافظان امنیت خواستاریم که از عاملان این جنایت انتقام گرفته شود، زیرا قطعا انتظار مردم بابصیرت ایران این است که طراحان و عاملان این جنایت در اسرع وقت به اشد مجازات برسند تا درس عبرتی برای تروریست ها باشد که هیچگاه جرأت برهم زدن امنیت ایران مقتدر را نداشته باشند.
 
این عالم اهل سنت تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی بارها و بارها با اقدامات کورکورانه خود در پی ترور چهره های شاخص علمی، نظامی، سیاسی و ... کشور بوده اند؛ لذا می طلبد مسئولین عرصه امنیت نسبت به اقدامات خبیثانه دشمن هوشیار باشند تا افراد نخبه کشور که از سرمایه های اصلی ملت هستند مورد ترور قرار نگیرند، زیرا این افراد با تمام وجود برای عزت و اقتدار کشور جهادگونه تلاش می کنند و به همین دلیل دشمن بزدل همواره در پی حذف آنها است.
 
امام جمعه اهل سنت قروه با اشاره به اینکه ایجاد بستر امنیت کامل برای افراد نخبه و شاخص کشور باید جزء اولویت باشد، افزود: دشمنان باید حتما تقاص اقدامات کورکورانه و بزدلانه خود را بدهند و این امری قطعی و اجتناب ناپذیر است.
 
وی خاطر نشان کرد: ریشه رژیم صهیونیستی در ترور، ناامنی و خشونت است و به طور سازمان یافته ترور می‌کند و از آنجایی که این جنایت را هم خودشان به عهده گرفته اند، انشاءالله در آینده نزدیک شاهد نابودی اسرائیل ملعون که طراح و عامل این جنایت به کمک گروهک منافقین بزدل بود خواهیم بود و به حول و قوه الهی انتقام خون شهید صیادخدایی و هزاران هزار شهید دیگر که مظلومانه از این طریق به شهادت رسیدند را می گیریم؛  و برای همیشه این جنایتکاران در زباله دان تاریخ قرار می گیرند.

ماموستا نوری گفت: ایران طی چهار دهه اخیر همواره از قربانیان اصلی اشکال گوناگون این پدیده ضدبشری تحت حمایت بزرگترین مدعیان صلح و امنیت جهانی بوده  و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ هزار ایرانی قربانی ترور شده‌اند؛  از ترور و به شهادت رساندن شخصیت های طراز اول کشور در نخستین ماه ها و سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا حمله موشکی به هواپیمای مسافربری، حمله تروریستی به نیروهای مرزبانی، حمله تروریستی علیه مردم در حاشیه مراسم رژه هفته دفاع مقدس، حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی، ترور سردار حاج قاسم سلیمانی و... نشان می‌دهد دشمنان این مرز و بوم برای رسیدن به اهداف و مقاصد خویش همواره به سمت حذف فیزیکی شخصیت‌های انقلابی، ایجاد رعب و وحشت در جامعه، تخریب اماکن حساس دولتی و... گام نهاده‌اند.

امام جمعه اهل سنت قروه در پایان بیان داشت: دشمنان سعی دارند تا از طریق ترور، ایران را از مسیر رشد و پیشرفت متوالی دور سازند، اما عملکرد جمهوری اسلامی در دهه‌های اخیر نشان می‌دهد که این اقدامات تروریستی تأثیر چندانی بر روند پیشرفت ملی نداشته است.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccoxqpo2bqpm8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما