تاریخ انتشار۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰:۱۷
کد مطلب : 550795
مولوی ریگیان پور در گفت‌وگو با تقریب:

روحیه ایثار و فداکاری در آزادسازی خرمشهر، بهترین الگو برای مسئولین و مدیران کشور در حل مشکلات

مولوی ریگیان پور اظهار داشت: امروزه مدیران و مسئولین کشور باید با همان شجاعت و شهامت زمان جنگ و آزادسازی خرمشهر، به اداره امور بپردازند و مشکلات را حل کنند.
روحیه ایثار و فداکاری در آزادسازی خرمشهر، بهترین الگو برای مسئولین و مدیران کشور در حل مشکلات
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور یکی از ائمه جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: سوم خرداد روز تاریخی و ماندگار و روز استقامت و مقاومت در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است که تا ابد فتح خرمشهر در ذهن ها میماند.

وی خاطر نشان کرد: آزادسازی خرمشهر معجزه الهی بود به طوری که امام راحل فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد؛ زیرا خرمشهر در زمان تحریم و ضعف تسلیحاتی ایران آزاد شد.

مولوی عبدالرحیم گفت: اراده قوی رزمندگان اسلام که نشأت گرفته از خداباوری دینی است عامل اصلی موفقیت رزمندگان اسلام علیه دشمن بعثی بود.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر برای جوانان نسل امروز فرهنگ مقاومت ایثار و شهادت و مبارزه با زورگویان را به ارمغان گذاشت.

امام جمعه مسجد خالد بن ولید میرجاوه تصریح کرد: فرهنگ شجاعت و شهامت در زمانی که هجمه تبلیغات رسانه‌ای دشمنان بر علیه ایران بسیار زیاد است، باید برای نسل امروز تبیین شود.

وی اظهار داشت: امروزه مدیران و مسئولین کشور باید با همان شجاعت و شهامت زمان جنگ و آزادسازی خرمشهر، به اداره امور بپردازند و مشکلات را حل کنند.

مولوی ریگیان پور گفت: همانطور که در زمان جنگ ملت و سربازان اسلام گوش به فرمان امام راحل بودند و با تبعیت از دستورات رهبری باعث موفقیت در جنگ شدند، امروز هم باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم و با عمل به دستورات ایشان بر مشکلات فائق آییم.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdci3uawwt1awy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما