تاریخ انتشار۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : 550386
آخوند گل چشمه در گفتگو با تقریب:

مردم ولی نعمتان انقلاب و نظام اسلامی هستند

امام جماعت روستای قورچای شهرستان رامیان در استان گلستان، گفت: ضروری است دولت بر بازار و قیمت کالاهای مورد نیاز مردم نظارت بیشتری داشته باشد.
مردم ولی نعمتان انقلاب و نظام اسلامی هستند
«آخوند توی قلی گل چشمه» در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به طرح دولت برای مردمی کردن یارانه ها، اظهار کرد: این طرح که با نظرخواهی از بسیاری از کارشناسان اقتصادی کشور تهیه شده در اصل طرح خوب و قابل اعتنایی است.

به گفته وی؛ همانطور که در تهیه این طرح که عنوان مردمی کردن دارد و قرار است سودش به مردم برسد کارشناسان و اقتصاددانان دخیل بوده اند بهتر بود از ظرفیت و توان مردمی نیز استفاده می شد.

این روحانی برجسته اهل سنت شرق گلستان با اعلام اینکه نیاز و قدرت مالی مردم یک استان با استان دیگر کشور متفاوت است، تصریح کرد: پرداختی ها بر اساس نیاز مردمان هر منطقه یا استانی انجام می شد به عنوان مثال توان مالی هموطنان استان های غربی با استان های شرق کشور متفاوت است و این نیازها لحاظ شود.

وی، افزود: برای رعایت اصل عدالت در توزیع یارانه ها، لازم است افراد نیازمند و محروم جامعه به خوبی شناسایی و احصاء شوند.

آخوند گل چشمه با تأکید بر اینکه مردم ولی نعمتان انقلاب و نظام اسلامی هستند، ابراز کرد: این مردم وفادار و نجیب، سختی های زیادی را در اثر تحریم ها و فشارهای دشمنان تحمل کرده اند و باید برای رفاه حال آنان اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی، ادامه داد: برای ساماندهی قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بهتر است فروشگاه ها و جایگاه های بیشتری در نظر گرفته شود تا مردم به راحتی بتوانند بدون اینکه در صف های طولانی منتظر بمانند در کمترین وقت مایحتاج خود را تهیه و خریداری نمایند.

 به گفته وی؛ دولت سیزدهم آبروی خودش را برای اجرای این طرح به گرو گذاشته است و لازم است هموطنان با حمایت خود یاریگر دولت در اجرای بهتر این طرح باشند.


انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcev78npjh8nxi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما