تاریخ انتشار۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب : 550324
مولوی کریم زایی در گفت‌وگو با تقریب:

دشمن سعی دارد با اعمال فشار زندگی و معیشت مردم ایران را تحت تاثیر قرار دهد

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر تاکید کرد: دشمن با اعمال فشار به دنبال این است که زندگی و معیشت مردم ایران را تحت تاثیر قرار دهد اما باید بدانند که ما ملت ایران در سخت ترین شرایط هم تن به خواسته آنها نمی‌دهیم.
دشمن سعی دارد با اعمال فشار زندگی و معیشت مردم ایران را تحت تاثیر قرار دهد
مولوی عبدالصمد کریم زایی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: متاسفانه فضای مجازی و رسانه آنقدر مسموم و آلوده است که افکار ملت را بر علیه نظام با کوچکترین چیزها، تحت تاثیر خود قرار می دهد و مردم گول شایعات را می‌خورند.

وی در ادامه بیان داشت: دشمن همواره در تلاش است تا با تحریک فقیران و محرومان جامعه از طریق موج گرانی، ذهن ها را مسموم و مردم را تحریک کند.

مولوی کریم زایی افزود: مردم کشور ما هیچگاه طرفدار دشمن نبوده‌اند و نباید مشکلات و گرانی ها را به اسلام نسبت ندهند. همه ما می‌دانیم که ملت شریف ایران این نظام را دوست دارند و هیچ جایگزینی بهتر از آن، سراغ ندارند.

وی‌ تصریح کرد: الحمدلله که دین اسلام در کشور ما حاکم است و اسلام واقعی در این کشور است. هیچ دولت و حکومتی نمی‌تواند جایگزین دولت اسلامی کنونی ایران شود؛ افتخار ما به عزت مسلمانان است.

وی‌ گفت: دشمن با اعمال فشار به دنبال این است که زندگی و معیشت مردم ایران را تحت تاثیر قرار دهد اما باید بدانند که ما ملت ایران در سخت ترین شرایط هم تن به خواسته آنها نمی‌دهیم.انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgxz9ntak9nw4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما