تاریخ انتشار۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۶:۳۹
کد مطلب : 550164
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در گفتگو با تقریب:

ماهیت طرح مردمی سازی یارانه ها برای جامعه هدف تبیین شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان، گفت: لازم است ماهیت طرح مردمی سازی یارانه ها به خوبی برای اقشار مختلف جامعه تبیین و آگاهی سازی شود.
ماهیت طرح مردمی سازی یارانه ها برای جامعه هدف تبیین شود
«حجت‌ الاسلام عباسعلی گرزین» در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به ضرورت تبیین طرح مردمی سازی و اختصاص یارانه ها به اقشار نیازمند جامعه، اظهار کرد: برای تبیین جامعه هدف تبلیغات اسلامی با همکاری اداره کل امور اجتماعی استانداری و برخی دیگر از مجموعه های مرتبط تصمیم گرفتند دوره تربیت مدرس با حضور اساتید برتر حوزه و دانشگاه راه اندازی شود.

به گفته وی؛ حدود 50 نفر از اساتید شاخص دانشگاه و حوزه انتخاب شده تا با برگزاری دوره آموزشی 5 ساعته با حضور معاونان استاندار، دستیار استاندار در امور فرق و مذاهب و رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبد کاووس با استفاده از ظرفیت آنان در جمع نخبگانی و عمومی اصل طرح مردمی سازی یارانه ها تبیین شود.

 مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه در این دوره ها ماهیت طرح با جزئیاتش تشریح و تبیین شود، تصریح کرد: این گروه برای توجیه جامعه هدف و پاسخ به سوالات و شبهات قرار شد با 4 گروه هدف نشست های تخصصی داشته باشند.

وی، ادامه داد: نخستین گروه فرمانداران، بخشداران، دهیاران و تمامی روسای دستگاه های اجرایی شهرستان ها است تا مدرسانی که  دوره آموزشی را گذرانده اند برای آنها اصل طرح را تبیین کنند.

به گفته وی؛ گروه دوم اقشار و اصناف به ویژه معلمان، فرهنگیان و رانندگان بخش حمل و نقل عمومی که بیشتر با مردم در ارتباط هستند و گروه سوم بانوان به صورت اختصاصی با تدارک سلسله جلساتی در شهرستان ها توجیه سازی آنها انجام می شود.

حجت الاسلام گرزین گروه چهارمی که برایشان طرح مردمی یارانه ها توجیه سازی می شود را نخبگان شهرستانی دانست و گفت:فرمانداران شهرستان ها با شناسایی نخبگان و مربیان بومی و شهرستانی برایشان دوره آموزشی برگزار کنند تا با توجیه و تبیین شدن کامل آنان در جمع های کوچک از آنها برای تبیین مردم استفاده شود.

وی افزود: ضروری است این طرح به صورت فوری اجرا شود تا به تمامی سوالات و شبهات مردم به ویژه سوالات نخبگان و فرهیختگان، پاسخ های منطقی، جامع و مستدل ارائه شود.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdciquaw5t1awz2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما