تاریخ انتشار۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۷:۵۶
کد مطلب : 549883
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان در گفتگو با تقریب:

کردستان ظرفیت های بالایی در سرمایه گذاری صنعتی و جذب آن دارد

مهندس احمد خسروی گفت: برقراری نمایشگاه های بین المللی در راستای فرهنگ سازی و اعتماد سازی است و اینکه این باور را ایجاد کند که استان کردستان ظرفیت های بالایی در سرمایه گذاری صنعتی تولیدی و جذب آن دارد و محصولاتی که دارای بازار خاص خود به خصوص اقلیم کردستان است را بتواند به مرحله تجاری سازی رسانده و به بازار هدف عرضه کند.
کردستان ظرفیت های بالایی در سرمایه گذاری صنعتی و جذب آن دارد
مهندس احمد خسروی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، اظهار داشت:  در راستای عمل به شعار سال برنامه شروع دومین نمایشگاه توانمندیهای های صنایع کوچک با حضور حدود 100 واحد صنعتی تولیدی برتر در زمینه صنایع کوچک استان در سنندج برپا شد.

مهندس خسروی تصریح کرد: این نمایشگاه دو هدف عمده را در نظر دارد، اول اینکه بحث تخصصی، بازاریابی و معرفی محصولات و واحدهای تولیدی استان به عنوان تولیدکننده موفق به واحد دیگر، به مردم و جامعه مخاطب همچون تجّار و بازرگانان و سایر خریداران است.

وی در ادامه عنوان کرد: دومین هدف از برقراری نمایشگاه مبحث مردمی، فرهنگی و اجتماعی آن است که ظرفیت های استان کردستان را به مردم، اجتماع و سرمایه گذارانی که نظر به سرمایه گذاری در این استان دارند و یا حتی بنا به دلایل خاص در آن تردید داشته باشند، معرفی کنند؛ لذا در این راستا فرهنگ سازی و اعتماد سازی است و  اینکه این باور را ایجاد کند که این استان ظرفیت های بالایی در سرمایه گذاری صنعتی تولیدی و جذب آن دارند و محصولاتی که دارای بازار خاص خود به خصوص اقلیم کردستان است را به مرحله تجاری سازی رسانده و به بازار هدف عرضه بکند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان خاطر نشان کرد: توانمندسازی و ایجاد باورمندی در جوانان استان از مهمترین اهداف نمایشگاه است، زمانی که یک دانشجو موفقیت تولید کنندگان را ببیند همواره در گوشه ذهنش علاوه بر تلاش برای موفقیت تحصیلی در کنار ادغام علم و صنعت و نقش در تولید همواره به عنوان هدف نگاه می کند و سعی می کند به آن دست پیدا کند.

مهندس خسروی در پایان بیان کرد: تلاش در راستای تولید یک جهاد اقتصادی برای سربلندی کشور است؛ و جوانان این مرز و بوم موفقیت در این زمینه را می توانند برای آینده خود در نظر بگیرند تا به عنوان یک لوکوموتیو اقتصادی ذهن ها و جوانان ما را آماده کند. 

به گزارش خبرگزاری تقریب، 26 اردیبهشت ماه سال جاری دومین نمایشگاه بین المللی توانمندیهای صنایع صنعتی کوچک استان کردستان در سنندج برپا و  به مدت پنج روز تا سی ام اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد. 

انتهای پیام/ 
http://www.taghribnews.com/vdcevo8nxjh8evi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما