تاریخ انتشار۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب : 549778
شیخ راهبر در گفتگو با تقریب:

به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت جوانان فلسطینی دشمن صهیونیستی در معرض اضمحلال است

امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان کرد: سالیان سال است که مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین در شرف نتیجه دادن است؛ لذا اضمحلال رژیم صهیونیستی به فضل الهی توسط جوانان فلسطین و امت اسلامی نزدیک است.
به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت جوانان فلسطینی دشمن صهیونیستی در معرض اضمحلال است
شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک) در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با تاکید بر لزوم مقابله با توطئه های رژیم صهیونیستی برای مسلمانان، اظهار داشت: در درجه اول حکام کشورهای اسلامی باید هوشیارانه با این موضوعات برخورد کنند و جهان اسلام یکصدا و هم نوا وارد میدان شوند.

وی افزود: رژیم غاصب صهیونیستی بعد از قریب به هفتاد سال، اکنون به دست جوانان و آینده سازان امت اسلامی رو به اضمحلال است.

شیخ مسعود راهبر عنوان کرد: تمام استکبار جهانی یک طرف و از سوی دیگر مردمانی که با چوب و سنگ توانستند در مقابل آنان سالیان سال مقابله کرده و ایستادگی کنند.

وی تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت جوانان فلسطینی دشمن در معرض خطر قرار گرفته است و تمام قدرت و ابزار دفاعی ما به سوی دشمن نشانه رفته است و این وعده الهی است که " إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَ يُثَبِّتْ أَقْدامَكُمْ"، اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد، اگر خدا را يارى كنيد، شما را يارى مى‌كند. 

امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک) در پایان تاکید کرد: وظیفه امت اسلامی و جهان اسلام تحریم کالای اسرائیلی و حامیان آنان است زیرا حداقل اقدام در مقابله آنان می باشد؛ باید از تامین مالی آنان به هر نحوی جلوگیری نمود، که به فضل الهی شاهد محو شدن اسرائیل غاصب از صحنه روزگار باشیم و قبله گاه اول مسلمین در ید امت اسلامی قرار گیرد.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdchqwnm623nkqd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما