تاریخ انتشار۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۸:۵۶
کد مطلب : 549773
مولوی عبدالهی اسکندر در گفتگو با تقریب:

پیروزی و رهایی فلسطین و قدس شریف بعد از سال ها تجاوزگری رژیم صهیونیستی نزدیک است

خطيب جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي، بیان کرد: شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی از ملت فلسطین و گروه های مقاومت، این نوید را می دهد که پیروزی و رهایی فلسطین و قدس شریف بعد از سال ها تجاوزگری رژیم صهیونیستی نزدیک است.
پیروزی و رهایی فلسطین و قدس شریف بعد از سال ها تجاوزگری رژیم صهیونیستی نزدیک است
مولوي سيد احمد عبدالهي اسكندر خطيب جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به گسترش تجاوز رژیم اشغالگر صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین و آواره کردن هزاران خانواده فلسطینی، اظهار داشت: جنایتی که صهیونیست های غاصب درچندسال اشغالگری خود و در پی کشتار ملت مظلوم فلسطین مرتکب شده اند، در حقیقت ضربه و آسیبی به پیکره جهان اسلام بوده است.

وی افزود: مشاهده کردیم طی جنگ های متعدد میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی، شاهد شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی در مقابل جبهه مقاومت بوده ایم، این پیروزی نه فقط برای جبهه مقاومت و فلسطین بلکه متعلق به تمام ملل اسلامی می باشد.

وی عنوان کرد: مسئله قدس و موضوع فلسطین از مسائل مهم و لاینفک جهان اسلام است که تمام مسلمانان در آن احساس وظیفه دارند؛ امت اسلامی باید تمام امور خود را به طوری برنامه ریزی کنند که حمایت و پشتیبانی از این امر مهم جهان اسلام حفظ گردد.

خطيب جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي، تصریح کرد: روسای کشورهای اسلامی باید بیدار و به فرموده مقام معظم رهبری با تمام امکانات موجود وارد میدان عمل شوند.

وی در پایان تاکید کرد: اتحاد و وحدت امت اسلامی موجب خواهد شد پیروزی نهایی و آزادسازی فلسطین و قدس به زودی به وقوع بپیوندد؛ امت اسلامی باید مجدانه در میدان وارد شوند؛ امیدواریم کشورهای اسلامی به وظیفه شرعی ، اخلاقی و اسلامی خود عمل کرده و حامی مظلوم باشند.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdccmoqp12bq0m8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما