تاریخ انتشار۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۵:۴۸
کد مطلب : 549685
ماموستا ابن الخیاط در گفتگو با تقریب:

اتحاد و همدلی جهان اسلام پایان رژیم صهیونیستی را رقم خواهد زد

امام جمعه اهل سنت و مدیر مدرسه شافعیه سقز ، بیان کرد: در ایام سالگرد تاسیس رژیم اشغالگر قدس و فلسطین نیازمند اتحاد ، وحدت و همدلی تمام فرق ، گروه ها و مذاهب اسلامی هستیم تا بتوانیم تمام میادین دشمن را در ضعف قرار دهیم.
اتحاد و همدلی جهان اسلام پایان رژیم صهیونیستی را رقم خواهد زد
ماموستا ملا محمود ابن الخیاط امام جمعه اهل سنت و مدیر مدرسه شافعیه سقز در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به ایام سالگرد یورش و تجاوز رژیم اشغالگر صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین اظهار داشت: دشمنان اسلام به این نتیجه رسیده اند که تنها مسئله ای که می تواند فلسطین و مقاومت را از پیروزی باز دارد و در میدان های مختلف برای آنان ضعف ایجاد کند، ایجاد اختلاف و تفرقه است.

وی افزود:  وظیفه همه مسلمانان است، در شرایطی که بیش از هر زمانی به آزادی فلسطین و قدس نزدیک هستیم اتحاد ، وحدت و همدلی را افزایش دهند.

ماموستا ابن الخیاط  ادامه داد: در واقع همگان بر این موضع اتفاق نظر دارند که مجاهدت های گروه های مقاومت همراه با همدلی و اتحاد موجب پیروزی خواهد گردید.

وی تصریح کرد: ما می توانیم دستاورد اتحاد را در پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده کنیم که با پیروی از رهبر کبیر انقلاب و مجاهدت های انقلابیون و اتحاد و وحدت به پیروزی ختم گردید.

امام جمعه اهل سنت و مدیر مدرسه شافعیه سقز در پایان تاکید کرد: فلذا اتحاد و وحدت می تواند بهترین پشتیبان و حمایت از ملت مظلوم فلسطین در برابر احقاق حق و  رهایی قدس شریف باشد.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcevo8nnjh8epi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما