تاریخ انتشار۱۷ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۶:۲۷
کد مطلب : 544538
ماموستا بیارش در گفتگو با تقریب:

مراقب باشیم در پازل دشمن بازی نکنیم

امام جماعت مسجد احمدبیگ شهرستان سنندج گفت: شهادت روحانیون اهل سنت گنبد کاووس و صحن پیامبر اعظم حرم امام رضا علیه السلام بخشی از سناریوی آمریکایی برای خروج از بن بست منطقه ای است.
مراقب باشیم در پازل دشمن بازی نکنیم
ماموستا زکریا بیارش امام جماعت مسجد احمدبیگ شهرستان سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، ضمن  محکومیت حادثه ناگوار دیروز در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: شهادت دو روحانی اهل سنت در گنبد کاووس و شهادت یک روحانی شیعه و مجروح شدن دو روحانی دیگر در صحن پیامبر اعظم حرم امام رضا علیه السلام توسط فردی ظاهرا افغان بخشی از سناریوی آمریکایی برای خروج از بن بست منطقه ای است.
 
وی خاطرنشان کرد: این دو اتفاق به اضافه شایعه تجاوز 25 جوان افغان به یک دختر ایرانی در جزیره کیش و قتل وی همه از یک اتاق فرمان دستور می گیرند در این اقدامات تروریستی و پخش شایعات، اختلافات مذهبی شیعه و سنی هدف گرفته شده است.
 
امام جماعت مسجد احمدبیگ شهرستان سنندج در پایان با این تذکر که مراقب باشیم در پازل دشمن بازی نکنیم؛ گفت: آمریکایی ها برای نجات خود از بن بست منطقه ای و در حاشیه قرار دادن نسل کشی مردم مظلوم و بی پناه فلسطین توسط صهیونیست ها در اسرائیل در صدد کشاندن درگیری به داخل امت های اسلامی و بخصوص ایران عزیزمان و دمیدن بر آتش اختلاف ایرانی - افغانی و شیعه و سنی هستند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgwt9n7ak9tn4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما