تاریخ انتشار۱۷ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۰:۱۲
کد مطلب : 544534
امام جمعه دیواندره در گفت وگو با تقریب:

ملت ایران منویات مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار می دهد/ خون شیعه و سنی درخت انقلاب را پرثمرتر خواهد کرد

ماموستا جلال مردای گفت: ما ملت ایران منویات مقام معظم رهبری را در خصوص وحدت شعوری به عنوان نصب العین قرار داده و دشمنان را مایوس و ناامید می کنیم و بر این باوریم خون شیعه و سنی در کنار هم در پای درخت تناور انقلاب شکوهمند اسلامی ایران موجب به ثمر رسیدن بیش از پیش این درخت پر برکت خواهد بود.
ملت ایران منویات مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار می دهد/ خون شیعه و سنی درخت انقلاب را پرثمرتر خواهد کرد
ماموستا جلال مرادی امام جمعه دیواندره در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، ضمن  محکومیت حادثه ناگوار روز سه شنبه در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: قال رسول الله (ص):   َالْعُلَمَاءَ وَرَثَةُ اَلْأَنْبِيَاءِ ؛ خبر شهادت علماء ربانی در صحن مطهر رضوی و ماه ضیافت سخت جانکاه  است و همچنین اعمال ناشایستی در راستای ایجاد اختلاف بین پیروان مذاهب است.
 
ماموستا مرادی تصریح کرد: می طلبد که دعوتگران دین میبین اسلام در راستای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی بیش از پیش مردم عزیز را با خطر ایجاد تفرقه و منادیان تفرقه و اسلام هراسی دشمنان آگهی دهند.
 
امام جمعه دیواندره خاطرنشان کرد: اینجانب این مصیبت را به بیت مکرم آن عالم شهید و عموم ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت عرض کرده و برای آن دو عزیز جانباز از خدای متعال آرزوی شفای عاجل دارم.
 
وی در ادامه تاکید کرد: این ترور با دو ترور روحانی اهل سنت استان گلستان که هفته گذشته انجام شده است کاملا مرتبط است و از یک اتاق که اتاق خباثت فکری آمریکایی جهانخوار و اسرائیل غاصب است؛ اندیشیده شده است.
 
ماموستا مردای در پایان عنوان کرد: ما ملت ایران زمین منویات مقام معظم رهبری را در خصوص وحدت شعوری به عنوان نصب العین قرار داده و دشمنان را مایوس و ناامید می کنیم و بر این باوریم خون شیعه و سنی در کنار هم در پای درخت تناور انقلاب شکوهمند اسلامی ایران موجب به ثمر رسیدن بیش از پیش این درخت پر برکت خواهد بود.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcc10qp02bq0p8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما