تاریخ انتشار۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب : 535633

حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ الگوی همه جانبه بانوان مسلمان

مولوی میربلوچ زهی گفت: بانوان ما باید در همه زمینه ها حضرت زهرا (سلام الله علیها) را الگوی خود قرار دهند، در زمینه تربیت فرزندان، اخلاق و رفتار نیکو و علی الخصوص در زمینه حجاب که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.
حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ الگوی همه جانبه بانوان مسلمان
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، مولوی عبدالقهار میربلوچ زهی امام جمعه اهل سنت مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع) میرجاوه به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) در گفتگو با خبرنگار تقریب بیان کرد: پیامبر اکرم (صلوات الله علیه) در مقام حضرت زهرا (سلام الله علیها )فرموده اند: ایشان شاه بانوی تمام زنان بهشت هستند؛ و هم چنین فرموده اند: هرکسی دخترم فاطمه (سلام الله علیها) را دوست بدارد مرا دوست داشته و هرکسی او را بیازارد همانند آن است که مرا آزرده است. بنا بر احادیث، عقیده همه مسلمانان این است که دوستی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و محبت به ایشان جزئی از ایمان است.

مولوی میربلوچ زهی ادامه داد: از جمله الگو و درس هایی که می توان از زندگی حضرت فاطمه (سلام الله علیها) گرفت، درس قناعت، صبر و تحمل سختی های زندگی دنیوی، ایثار و همواره به یاد آخرت بودن است.

وی افزود: بانوان ما باید در همه زمینه ها  حضرت زهرا (سلام الله علیها) را الگوی خود قرار دهند، در زمینه تربیت فرزندان، اخلاق و رفتار نیکو و  علی الخصوص در زمینه حجاب، که بانوان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcc1pqp12bq1e8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما