تاریخ انتشار۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰:۱۴
کد مطلب : 533130
ماموستا محمودی در گفتگو با تقریب:

شهید سلیمانی با ایمانی راسخ در مسیر تحکیم وحدت و تقریب ثابت قدم ماند

امام جمعه پیرانشهر بیان کرد: خون شهید سلیمانی، سبب ماندگاری ایشان در تاریخ شد؛ او یک شخصیت کم نظیر در عرصه مقاومت و هم افزایی در نزدیکی دلها بود که توانست با فداکاری های خود مایه افتخار جهان اسلام شود.
شهید سلیمانی با ایمانی راسخ در مسیر تحکیم وحدت و تقریب ثابت قدم ماند
ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب پیرامون شخصیت سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بود که در راه اسلام ایثارگری ها و فداکارهای متعددی را انجام داد و پیوسته در حال تلاش بود و به رشد اسلام فکر می کرد تا دشمنان اسلام اعم از ضد انقلاب، افراطیون مانند داعش را از میان بردارد.

وی افزود: ایشان به عنوان شاخص جبهه مقاومت، بسیار در تقویت و حرکت صحیح این جبهه اثر گذار بود و اهداف جبهه مقاومت را مدیریت می کرد و توانست به خوبی در عراق و سوریه امنیت را برقرار کند.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی یکی از نوابغ نظامی و شخصیتی عالی و با اعتقاد کامل بود که با پیروی از رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی فعالیت خود را تا شهادت به بهترین نحو ادادمه داد.

وی تصریح کرد: شهید سلیمانی علیه افراط گرایانی که در سوریه ، عراق و... حضور داشتند، عملیات های متعدد و موفقیت آمیزی را انحام می داد؛ شخصیت شهید سلیمانی مایه افتخار همه ایرانیان و نیز عموم مسلمانان جهان است.

وی عنوان کرد: از خصوصیات بارز شهید سلیمانی می توان به ایمان و اعتقاد به مسیر خود ، هوش بالا و ذهن خلاق ایشان اشاره کرد؛ از این رو آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی اقدام به ترور ناجوانمردانه ایشان کرد و عالم اسلام را به سوگ نشاند.

وی در پایان تاکید کرد: آمریکای جنایتکار با این ذهنیت که می تواند ایران اسلامی را تضعیف کند، ایشان را به شهادت رساند؛ این ذهن باطلی است که هرگز نمی توان ایران اسلامی را ضعیف کرد زیرا ایران اسلامی افراد فروانی دارد که فداکار هستند و مانند ایشان در میدان عمل و دفاع از اسلام قدرتمندانه حضور دارند، امیدواریم ملت ایران اسلامی این شخصیت بزرگ را همیشه بیاد داشته باشند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcc11qpx2bq1s8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما