تاریخ انتشار۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹
کد مطلب : 529340
شاهسونی خبر داد:

راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن در جوار مزار سردار دل‌ها

مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن شهید سلیمانی در جوار مزار مطهر این شهید بزرگوار خبر داد.
راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن در جوار مزار سردار دل‌ها
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س)، در گفت‌وگو با ایکنا، راه‌اندازی مراکز شبانه‌روزی حفظ یک ساله قرآن کریم را از فعالیت‌های شاخص این مؤسسه عنوان کرد و گفت: این مراکز در کشورمان در نوع خود بی‌نظیر است و تاکنون ثمرات و برکات بسیار زیادی در حوزه فعالیت‌های فرهنگی کشور بوده است.

وی از راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی جدیدی در استان کرمان خبر داد و گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته و اقدامات انجام شده، در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم شهید سلیمانی در جوار آرامگاه مطهر این شهید بزرگوار خواهیم بود.

شاهسونی با بیان اینکه این سیزدهمین مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم این مؤسسه خواهد بود، گفت: کارهای مقدماتی راه‌اندازی این مرکز انجام شده است اما هنوز زمان دقیق راه‌اندازی آن مشخص نیست.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور بیان کرد: هم‌اکنون در استان‌های فارس، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، قم، تهران، لرستان، همدان و خوزستان دارای مراکز شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم هستیم و به یاری خدا استان کرمان هم اضافه خواهد شد.

وی بیت‌الاحزان در بیش از ۱۵ استان کشور دارای مراکز فعال اعم از شعبه و مرکز شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم است، گفت: تاکنون موفق به بیش از ۲۰ هزار حافظ اجزاء مختلف قرآن و بیش از ۲۳۰۰ حافظ کل قرآن از نقاط مختلف کشور و بلکه دنیا شده‌ایم.

مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در پایان تعداد شب و مراکز این مؤسسه در نقاط مختلف کشورمان را ۲۰۰ مرکز اعلام کرد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcayonmw49nue1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما