تاریخ انتشار۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : 528406
ماموستا رسول زاده در گفت‌وگو با تقریب:

هدف دشمن از ترور شهید فخری‌زاده از بین بردن سرمایه‌های نظام است

امام جمعه اهل‌سنت شاهین‌دژ با تاکید بر اینکه هدف از ترور شهید فخری‌زاده، از بین بردن سرمایه‌های نظام بود گفت: شهید فخری‌زاده یکی از سرمایه‌های بزرگ هسته‌ای در نظام اسلامی بوده و دشمن همواره درصدد از میان برداشتن آنها است.
هدف دشمن از ترور شهید فخری‌زاده از بین بردن سرمایه‌های نظام است
ماموستا خالد رسول‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره سالگرد به شهادت شهید فخری‌زاده اظهار داشت: امید است که همگان بتوانند راه این شهید و دانشمند بزرگ هسته‌ای را ادامه دهند.
 
 وی با تاکید بر اینکه هدف از ترور این شهید و دانشمند برجسته، از بین بردن سرمایه‌های نظام بود گفت: شهید فخری‌زاده یکی از سرمایه‌های بزرگ هسته‌ای در نظام اسلامی بود و دشمن همواره درصدد از میان برداشتن آنها است.
 
امام جمعه اهل‌سنت شاهین‌دژ بیان کرد: بی‌تردید دشمنان نظام و انقلاب اسلامی گمان و سوءظن بدی نسبت به ایران اسلامی داشته و تاکنون کشورمان را نشناخته‌اند در حالی که هر کاری را اراده کند می‌تواند انجام دهد.
 
ماموستا رسول‌زاده افزود: خوشبختانه ایران اسلامی دارای صدها فخری‌زاده بوده و این شهید والامقام نیز صدها نفر را به دست خود آموزش داده است.
 
وی در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولان باید پیگیر قضیه ترور دانشمندان هسته‌ای باشند اظهار داشت: از سوی دیگر باید عوامل ترور اعم از نفوذی و یا خارجی را با استفاده از سرنخ‌ها پیدا کرده و آنان را به سزای اعمالشان برسانند و انتقام خون ایشان را بگیرند.
 
امام جمعه اهل‌سنت شاهین‌دژ بیان کرد: دشمنان نظام و انقلاب باید بدانند که ایران اسلامی در این زمینه ساکت نخواهد نشست و در مقابل توطئه و شیطنت‌ها ایستادگی می‌کند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccx4qpe2bqi08.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما