تاریخ انتشار۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : 522842
دبیرکل مجمع تقریب:

استکبار جهانی می کوشد با ابزار جنگ و ترور، نیت خود را در کشورهای اسلامی تثبیت کند

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: اگر قرار باشد ما امت واحده اسلامی را شکل بدهیم و اتحادیه کشورهای اسلامی را تأسیس کنیم حتما یکی از محورهای کلیدی آن تأسیس سپاهیان مقاومتی در سراسر کشورهای اسلامی است. 
استکبار جهانی می کوشد با ابزار جنگ و ترور، نیت خود را در کشورهای اسلامی تثبیت کند
حجت السلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نشست خبری سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی در پاسخ به خبرنگار تقریب پیرامون نقش مقاومت اسلامی در مقابله با استکبار جهانی و صهیونیسم گفت: اگر قرار باشد ما امت واحده اسلامی را شکل بدهیم و اتحادیه کشورهای اسلامی را تأسیس کنیم حتما یکی از محورهای کلیدی آن تأسیس سپاهیان مقاومتی در سراسر کشورهای اسلامی است.

وی ادامه داد: سپاهیان مقاومتی سپاهیانی هستند که در مقابل جنگ سخت دشمن مقاومت می کنند و ابزارها و امکانات کافی برای مقابله با آمریکای جهانخوار و همپیمانانش را در اختیار دارند.

دکتر شهریاری تصریح کرد: تجربه سوریه و عراق نشان داده است که استکبار جهانی معمولا با استفاده از روشهای خشونت آمیز و جنگ و ترور سعی دارد نیتها و اهداف خود را در کشورهای اسلامی تثیبت کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه شاهد این بودیم که مقاومت اسلامی در سوریه مقابل مجموعه ای از سرکردگان استکباری ایستادگی کرد و امروز شاهد نابودی داعش هم در سوریه و هم در عراق هستیم، به طوری که در این دو منطقه نا امید شده اند و امروز پس مانده های آنان  در مناطق دیگری در حال فعالیت هستند و آنچه در افغانستان و قندوز اتفاق افتاده است، زیر سر این گروه تکفیری منحوس است.

دبیرکل مجمع  در پایان ابراز امیدواری کرد، ته مانده ها و بقایای داعش هر چه سریعتر به وسیله حاکمان سرزمینهای اسلامی محو و نابود شوند.

انتهای پیام/

 
http://www.taghribnews.com/vdcayunmu49nua1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما