تاریخ انتشار۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸
کد مطلب : 522789

مقاومت مردم فسلطین با انقلاب ایران جان گرفت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت: مقاوت مردم فلسطین در برابر متجاوزان صهیونیستی با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، جانی تازه گرفت.
مقاومت مردم فسلطین با انقلاب ایران جان گرفت
حجت‌الاسلام امید درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، اظهار داشت: مردم فلسطین در دوران پیش از پیروزی انقلاب از هیچ حمایتی از سوی ایران و حتی از کمک کشورهای اسلامی که ارتباط دیپلماتیک با اسرائیل هم نداشتند، بی‌بهره بودند.

وی ادامه داد: کشورهای اسلامی اگر چه به خاطر حفظ ظاهر با رژیم صهیونیستی ارتباط دیپلماتیک نداشتند، اما مبارزان فلسطینی را در راه مبارزه با رژیم کودک‌کش اسرائیل یاری نمی‌کردند و تنها سوریه، لبنان و در دوره‌ای از زمان مصر با اقدامات جنایتکارانه اسرائیل‌ها مخالفت و بعضاً مقابله اندک داشتند.

به گفته مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، دوران مبارزه مردم مظلوم فلسطین با جنایتکاران اسرائیلی در دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با آنچه در بعد از سال 1357 مشاهده می‌شود کاملاً متفاوت است.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) از ابتدای پیروزی انقلاب حمایت قاطعانه ایران از مردم فلسطین را به جهانیان اعلام کرد و در طول 42 سال گذشته، ایران به جرات نشان داد که پیشرو حمایت از مظلومان فلسطینی است.

حجت‌الاسلام درویشی گفت: اسرائیل با خیال آسوده از بی‌تفاوتی سران کشورهای اسلامی، جنایات زیادی را علیه مردم فلسطین انجام می‌داد تا اینکه انقلاب اسلامی ایران به وقوع پیوست و نور امیدی در دل مبارزان فلسطینی ایجاد کرد.

وی از جنگ‌های کوتاه مدت 22 و 33 روزه مردم منطقه باریکه غزه با رژیم صهیونیستی مورد حمایت جهان‌خواران به عنوان برگ برنده فراموش نشدنی مردم فلسطین نام برد و افزود: اسرائیل هیچگاه فکر نمی‌کرد در باتلاق قدرت نظامی مبارزان غزه گرفتار شود و برای رهایی از آن دست به دامان آنان شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم ادامه داد: همانگونه که خداوند نوید پیروزی حق بر باطل را در کتاب هدایت‌گر قرآن به بشریت داده است، به طور حتم مردم مقاوم و انقلابی فلسطین هم در آینده نه چندان دور، از شر رژیم غیرقانونی و صهیونیستی اسرائیل رها خواهند شد و منطقه به آرامش خواهد رسید.

به گفته وی، حمایت از مظلومان فلسطین و دیگر مسلمانان جهان از ویژگی‌های انقلاب ایران است و خوشبختانه این مسیر هم در زمان حضرت امام خمینی (ره) و هم در دوران رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) با قدرت ادامه دارد.

درویشی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی سال 1394 خود به صراحت اعلام کردند که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید و مرگ تدریجی این رژیم جنایتکار سرعت گرفته وان شاء الله زودتر از 25 سال محو خواهد شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcaaunmo49nu01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما