تاریخ انتشار۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰
کد مطلب : 518169
آخوند میرابی در گفتگو با تقریب:

درک صحیح از حادثه 17 شهریور در عصر حاضر موجب انقلابی ماندن می شود

مدیر حوزه علمیه اهل سنت حامد قره تپه ترکمن استان گلستان، بیان کرد: عالی ترین سرمایه انقلاب اسلامی جانبازی ،شهادت و از خود گذشتگی بوده است که در 17شریور به منصه ظهور رسید؛ الحمدلله و المنه مردم ایران از آن نعمت بزرگ بهره مند شده و خواهند شد.
درک صحیح از حادثه 17 شهریور در عصر حاضر موجب انقلابی ماندن می شود
آخوند حاج عبدالجبار میرابی مدیر حوزه علمیه اهل سنت حامد قره تپه ترکمن استان گلستان در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به قیام خونین 17 شهریور اظهار داشت: ضمن قبولی طاعات و عبادات از خداوند متعال در ماه محرم برای امت اسلامی؛ خداوند متعال برای انسان ها کرامت قرار داده و خداوند این مسئله را برای رشد و تعالی انسان قرار داده است.

وی افزود: یکی از بهترین مسیرهای رسیدن به خداوند متعال انقلاب درونی و ایمانی است؛ انقلابی که در 17 شهریور بوجود آمد یک انقلاب اجتماعی است و از درون قلب همان انسان های ایمانی جوشش داشته است.

وی عنوان کرد: این انقلاب توسط امام راحل(ره) پایه گذاری گردید و در 17 شهریور بتن ریزی شد و ثمره آن در 22بهمن 1357 به ظهور رسید.

وی ادامه داد: بزرگان اسلام و کشور باید تمام مسائل مهمی که در شکل گیری انقلاب صورت گرفته است را به فرزندان و نسل بعد از خود انتقال دهند تا بنوانیم از این نعمتی که برای ما خداوندمتعال قرار داده است حفاظت نموده و انقلابی بمانیم.

وی بیان نمود: باید از تمام روش ها و امکانات استفاده کافی را برد و با بهترین روش ممکن موضوعات مهم انقلاب را به نسل های بعد منتقل کنیم زیرا درک از حادثه 17 شهریور در عصر حاضر موجب انقلابی ماندن می گردد.

وی در پایان تاکید کرد: عالی ترین سرمایه انقلاب اسلامی جانبازی ،شهادت و از خود گذشتگی بوده است که در 17شریور به منصه ظهور رسید؛ الحمدلله و المنه مردم ایران از آن نعمت بزرگ بهره مند شده و خواهند شد.


انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdch-6nmw23nzzd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما