>> رسانه های جهان اسلام، خط مقدم جنگ نرم هستند | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب : 514415
خاتمی درگفتگو با تقریب تاکید کرد:

رسانه های جهان اسلام، خط مقدم جنگ نرم هستند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، بیان کرد: نقش رسانه های جهان، مخصوصا کشورهای اسلامی در تاثیر گذاری بر افکار ملت ها و وحدت جهان اسلام بسیار حائز اهمیت است.
رسانه های جهان اسلام، خط مقدم جنگ نرم هستند
آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با تبریک روز خبرنگار و نقش رسانه های اسلامی در وحدت مسلمین، اظهار داشت: امام المسلمین مقام معظم رهبری اخیرا طی بیانات خود مطالب مهمی را مطرح و تاکید نمودند: اکنون در جنگ تبلیغاتی میان ابرقدرت ها و مسلمین قرار داریم که در راس آن آمریکا است.

وی افزود: به تعبیر امام راحل(ره) آمریکا از اسلام سیلی خورده است و در نتیجه تلاش می کند صفوف اسلام را پاره پاره کند و از اتحاد بزرگ اسلامی بکاهد، در واقع می کوشند یک چهره مخدوش از مسلمین نشان دهند.

وی عنوان کرد: در این میان نقش رسانه های شنیداری، گفتاری و نوشتاری برای بالابردن سطح افکار و آگاهی یک ملت بسیار مهم است؛ نقش رسانه های جهان، مخصوصا کشورهای اسلامی در تاثیر گذاری بر افکار ملت بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند، رسانه های جهان اسلام باید قوی و هوشیار باشند البته هم ضعف و  هم کم کاری دارند؛ باید بر پایه مشترکات و حول محور آن بر وحدت خود تکیه کرده و در مقابل دشمنان باید تقویت شوند.

وی اظهار داشت: تلاش دشمنان به بیان رهبری آن است که دشمنان درصدد تاثیر گذاری بر افکار و عقائد ملت ها هستند که  از مصادیق جنگ نرم است؛ این جنگ باید خنثی شود که نیاز به آگاه سازی است که در خط مقدم آن رسانه های جهان اسلام هستند.

وی در پایان تاکید کرد: باید هوشیار بود و در مقابل هجمه های دشمنان در تاثیر گذاری بر افکار ملت های مسلمان که با ردای دلسوزی و حامی وارد میدان می شود بصیرت داشت و هوشیارانه عمل کرد؛ در واقع وحدت جهان اسلام بزرگترین عامل مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمان اسلام است.

انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdchzknmm23nzkd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما