تاریخ انتشار۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷
کد مطلب : 514312
شیخ راهبر در گفتگو با تقریب تاکید کرد:

رسانه ها با ایجاد وحدت تلاش کنند نقشه های دشمنان خنثی شود

امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان کرد: رسانه های جهان اسلام باید تلاش کنند در مسیر عدالت و بیان حق و ایجاد وحدت امت اسلامی فعالیت های مناسبی را انجام دهند تا نقشه های دشمنان خنثی شود.
رسانه ها با ایجاد وحدت تلاش کنند نقشه های دشمنان خنثی شود
شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک) در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با تبریک روز خبرنگار و اشاره به نقش رسانه های اسلامی در وحدت مسلمین، گفت: دشمنان قسم خورده اسلام ، استکبار و استعمارگران از ابتدای انقلاب اسلامی در صدد تبلیغات منفی و سوء علیه جریانات انقلاب و ارزشهای اسلامی بوده اند.

وی افزود: آنان نقش خود را برای بی ارزش نمودن این انقلاب و از بین بردن نظام های اسلامی تا به امروز انجام داده اند؛ همانگونه که رهبری انقلاب فرمودند جریان های فکری منحرفی را راه اندازی کرده اند و با تشکیل اتاق های تفکر این مسیر را دنبال می کنند.

وی عنوان کرد: جهان اسلام و درگاه های فرهنگی و متولی فرهنگی باید پیش از گذشته در عرصه خنثی سازی تبلیغات سوء فعالیت کنند که نیازمند مولفه های خاصی است.

وی ادامه داد: باید به این مسئله واقف بود که دشمن با تبلیغات و جنگ نرم وارد میدان شده است و با ابزار رسانه وارد زندگی ها خواهد شد، آنان با ترفندهای فریب زننده و گمراه کننده ملت های مسلمان را از آرمان های نظام و انقلاب اسلام دور می سازند.

وی اظهار داشت: باید تلاش کرد در مسیر عدالت و بیان حق و ایجاد وحدت امت اسلامی فعالیت های مناسبی را انجام دهیم تا نقشه های دشمنان خنثی شود؛ باید با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب از جوانان مومن انقلابی در این عرصه استفاده و آنان را بکار گیریم.

وی در پایان تاکید کرد: نگذاریم دشمن بر افکار ملت ما مسلط شود و افکار پاک ملت های مسلمان را بازیچه خود قرار دهد؛ باید شفاف بوده و اعتماد را در بخش رسانه واخبار اگر کم شده باشد، برگردانیم و باید با دست در دست یکدیگر قرار دادن به طور مقتدارنه در عرصه رسانه وارد شویم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdfo0kxyt0fs6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما