تاریخ انتشار۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰
کد مطلب : 514303
آیت الله حیدری آل کثیر در گفتگو با تقریب تاکید کرد:

جنگ رسانه ای کنونی، تقابل اسلام و کفر است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: جنگ رسانه ای کنونی، تقابل اسلام و کفر است؛ کفر در طول سالیان متمادی از اسلام ضربات مهلکی خورده است، لذا با تمام قدرت و ظرفیت به میدان آماده است.
جنگ رسانه ای کنونی، تقابل اسلام و کفر است
آیت الله حیدری آل کثیری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به روز خبرنگار و نقش رسانه های اسلامی در وحدت مسلمین، بیان کرد: جنگ رسانه ای کنونی، تقابل اسلام و کفر است؛ کفر در طول سالیان متمادی از اسلام ضربات مهلکی خورده است، لذا با تمام قدرت و ظرفیت به میدان آماده است.

وی افزود: جنگهای که علیه مسلمانان در حال انجام است، صرفا نظامی نیست، بلکه اکنون جنگ روانی و تبلیغاتی را تقویت کرده اند و با ابزار های مختلف رسانه ای به دنبال ایجاد شکاف و تفرقه هستند تا بتوانند از این آب گل آلود ماهی بگیرند.

وی عنوان کرد: در این میان جهان اسلام باید از تمام ظرفیت های خود استفاده کافی را ببرد؛ یکی از آن ظرفیت ها رسانه و تبلیغات است.

وی ادامه داد: در عصر حاضر رسانه های جهان اسلامی باید قدرت هجوم نیز داشته باشند و صرفا حالت دفاعی نداشته باشند؛ آنان با روشنگری و تقویت مسائل وحدت آفرین که به مانند اکسیژن برای امت اسلامی یک مسئله حیاتی است، باید در پیکره جهان بشریت بدمند و هجومی قوی و تاثیر گذار بر آسیب های پیکره بشریت داشته باشند تا درمان حاصل گردد.

وی اذعان داشت: مهم آن است که همگان با حفظ اعتقادات متخالف و متضاد در زمینه مسائل سیاسی و اجتماعی در صحنه بین المللی یک صف واحد تشکیل دهند که مورد تاکید قرآن کریم و سنت رسول الله است.

وی در پایان تاکید کرد: همگان باید در یک جبهه واحد در مقابل جبهه کفر جهانی باشند و رسانه ها در این زمینه نقش اول را خواهند داشت؛ اگر رسانه های تمام جهان اسلام افکار صحیحی را دنبال کنند و خواستار امت واحده شوند، دولت ها چاره ای ندارند که در پشت سرافکار عمومی صحیح قرار گیرند و به همین جهت مقام معظم رهبری بر جنگ رسانه و تبلیغی تاکید داشته اند.


انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcdzo0ksyt0fs6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما