تاریخ انتشار۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب : 514302
شیخ حنیفی در گفتگو با تقریب تاکید کرد:

نقش رسانه های جهان اسلام در شرایط کنونی بصیرت افزایی است

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس، بیان کرد: رسانه و تبلیغات یکی از ابزار های مهم آسیب رساندن دنیای کفر به جهان اسلام است؛ دشمنان اسلام به دنبال نابودی اسلام و مسلمین هستند و هدفی جز تضعیف بنیه مسلمانان ندارند، فلذا باید دقت نمود و دوست و دشمن را به خوبی شناخت و بصیرت به خرج داد.
نقش رسانه های جهان اسلام در شرایط کنونی بصیرت افزایی است
شیخ محمد عزیز حنیفی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به روز خبرنگار و نقش رسانه ها در وحدت اسلامی، بیان کرد: مسائل بسیاری میان مسلمانان و دیگر ادیان جود دارد که در واقع صحبت میان اسلام و کفر است، از این رو  رسانه و دستگاه های تبلیغی وظیفه شرعی در این مسئله دارند.

وی افزود: دشمنان و تمام دستگاه کفر با امکانات و ابزار های متعدد خود به دنبال آسیب رساندن به اسلام و مسلمین است؛ در حقیقت این اسلام است که برای نجات و هدایت بشر آمده است و با معکوس جلوه دادن این امر، اسلام را به انزوا می کشانند.

حنیفی ادامه داد: رسانه و تبلیغات یکی از ابزار های مهم آسیب رساندن دنیای کفر به جهان اسلام است؛ اگر به طور عمیق و تخصصی به رفتار و اعمال دشمنان اسلام و استکبار حهانی نگاه کنیم، مشاهده خواهیم کرد که بسیاری از کشورهای اسلامی را با تبلیغات سوء به ویرانی کشانده اند.

وی اظهار داشت: افکار سران و حکام را تغییر داده و آنان را فریب داده و به زوال کشانده اند؛ کشورهایی نظیر افغانستان ، یمن ، سوریه ، عراق و دیگر کشورهای اسلامی را به منصه نابودی کشانده اند، این رفتار استکبار است.

وی در پایان تاکید کرد: دشمنان اسلام به دنبال نابودی اسلام و مسلمین هستند و هدفی جز تضعیف بنیه مسلمانان ندارند؛ فلذا باید دقت نمود و دوست و دشمن را به خوبی شناخت و بصیرت به خرج داد، رسانه در این بصیرت بخشی نقش بسزایی خواهد داشت.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccx0qpi2bqs18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما