تاریخ انتشار۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۹:۱۰
کد مطلب : 512246
سلیمانی در گفتگو با تقریب:

آیت الله تسخیری دارای بیانی گویا و دیپلمات مذهبی بودند

امام جمعه کاشان بیان کرد: آیت الله تسخیری تلاش ویژه برای بازسازی امت اسلامی و حرکت به سمت پیشرفت و عدالت و بیداری اسلامی و بستر سازی برای ساخت تمدن اسلامی داشتند.
آیت الله تسخیری دارای بیانی گویا و دیپلمات مذهبی بودند
آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب در ارتباط با فرارسیدن سالگرد ارتحال آیت الله تسخیری به عنوان طلایه دار وحدت و تقریب مذاهب اسلامی، بیان نمود: ایشان در تحقیق و نویسندگی برجستگی های فوق العاده ای داشتند به ویژه در عرصه فقه اقتصادی ، فقه مذاهب اسلامی ، بیداری اسلامی و دیپلماسی وحدت امت اسلامی شخصیت کم نظیری بودند که حقیقتا ارتحال ایشان خسارت بزرگی بود.

نماینده ولی فقیه در کاشان، افزود: آیت الله تسخیری فقیه خستگی ناپذیر و مجاهد فی سبیل الله که با عزم و اراده راسخ و عدل و حکمت و انگیزه و شوق بدون وصف در لحظه های آخر برای تحقق آرمان های وحدت امت اسلامی درخشیدند.

وی اظهار داشت: مسئله ای که برای شخص آیت الله تسخیری بسیار دارای اهمیت بود دفاع از اسلام ناب محمدی و حقانیت مکتب اهل بیت علیهم السلام ، دفاع از آرمان های وحدت امت اسلامی ، تلاش ویژه برای بازسازی امت اسلامی و حرکت به سمت پیشرفت و عدالت و بیداری اسلامی و  بستر سازی برای ساخت تمدن اسلامی بود.

وی در پایان تاکید کرد: آیت الله تسخیری شخصیت کم نظیر بین المللی در عرصه جهان اسلام بودند، ایشان در مجامع بین المللی و نشست های جهانی به عنوان نماینده جمهوری اسلامی از لحاظ دیپلماسی مذهبی و ارتباطات درخشش ویژه ای داشتند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchkinm-23nzid.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما