تاریخ انتشار۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب : 512242
میرعمادی در گفتگو با تقریب:

آیت الله تسخیری شخصیتی پر نشاط ، فعال و مطلع از دغدغه های جهان اسلام بود

نماینده سابق ولی فقیه در استان لرستان بیان کرد: روحیه اعتدالی و فعالیت های مداوم در عرصه بین الملل از آیت الله تسخیری شخصیتی خستگی ناپذیر ساخته بود.
آیت الله تسخیری شخصیتی پر نشاط ، فعال و مطلع از دغدغه های جهان اسلام بود
آیت الله سیداحمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار تقریب در ارتباط با فرارسیدن سالگرد ارتحال آیت الله تسخیری به عنوان طلایه دار وحدت و تقریب مذاهب اسلامی، بیان نمود: ایشان در تمام عرصه هایی که فعالیت می کردند بسیار پرکار و فعالانه حضور داشتند، کسی شاید با وضعیت جسمانی ایشان به این میزان فعالیت نداشت؛ خصوصا در فضای تقریب شخصیتی نداشته ایم که اینگونه طلایه دار وحدت و تقریب باشند.

نماینده سابق ولی فقیه در استان لرستان افزود: آیت الله تسخیری علاوه بر مشکلات متعددی که در داخل و خارج وجود دارد با این وجود مقتدرانه در این عرصه حضور داشتند و با اخلاق کریم و پشت کاری که داشتند توانسته بودند در این میدان حضور فعال و مثمرثمری داشته باشند، ایشان علاوه بر داشتن ارتباط با علما و دانشمندان اسلام با دیگر ادیان نیز ارتباط خوب و نزدیکی داشتند.

وی عنوان کرد: ایشان با روحیه ای اعتدالی و همه جانبه توانسته بودند با شخصیتهای متعدد جهان اسلام اعم از علما و سیاسیون ارتباطات خوبی را برقرار سازند.

وی در پایان تاکید کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایشان در مسئولیت های متعددی تحت نظارت رهبری حضور قدرتمند و مفیدی داشتند، ایشان شخصیتی بین المللی ، مطلع و به روزی بودند و در هر زمینه که ورود پیدا می کردند با روحیه خستگی ناپذیر ، با نشاط فوق العاده ، بسیار فعال و مثمرثمر حاضر می شدند.


انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcdox0kxyt0fx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما