تاریخ انتشار۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب : 328751
//ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران//(13)

انتشارات اهل سنت "آراس" در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

تنا - اختصاصی
انتشارات آراس با 140 عنوان کتابهای تألیفی و ترجمه در زمینه های دینی و عمومی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافته است.
انتشارات اهل سنت "آراس" در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
مسؤول انتشارات آراس در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفتگو با خبرنگار تقریب، گفت: بیشتر کتابهای این انتشارات در زمینه های دینی و بر اساس منابع اهل سنت است.

وی ادامه داد: بخشی از کتابهای این انتشارات تألیف و بخش عمده ای از آن ترجمه مکاتب فکری و نقد روشنفکری غربی و ترجمه آثار اسلامی علمای عرب زبان برای استفاده عموم مردم است.

مسؤول انتشارات آراس  با بیان اینکه تعدادی از کتابهای این انتشارات نیز ترجمه از زبان انگلیسی است، ادامه داد: علاوه بر کتابهایی مربوط به اهل سنت، 30 درصد کتابهای  ما عمومی و در زمینه فرهنگی، روانشاسی و تربیتی است.

وی تصریح کرد: ما سلیقه مخاطب را در نظر گرفته ایم و 140 عنوان کتاب با سبک و سیاقهای مختلف به نمایشگاه آورده ایم که با استقبال خوب مردمی مواجه شده است.

مسؤول انتشارات آراس در پایان از مسؤولین کشور به خاطر انتقال نمایشگاه بین المللی کتاب از شهر آفتاب به مصلی امام خمینی(ره) قدردانی و جایگاه مناسب نمایشگاه را یکی از دلایل استقبال بهتر مردمی از نمایشگاه کتاب نسبت به سالهای قبل عنوان کرد.

تهیه و تنظیم گفتگو:زهرا غلامی
 
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcdkj0sfyt0x56.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما