>> تروریستی خواندن حزب الله لکه ننگی بر پیشانی رژیم های عربی است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : 225915
اندیشمند فلسطینی در گفتگو با تقریب:

تروریستی خواندن حزب الله لکه ننگی بر پیشانی رژیم های عربی است

تنا – فلسطین
عضو هیئت "العمل الوطنی و الاهلی" در قدس اشغالی با انتقاد از تروریستی خواندن مقاومت اسلامی حزب الله توسط شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب، این اقدام را لکه ننگی بر پیشانی رژیم های عربی توصیف کرد.
تروریستی خواندن حزب الله لکه ننگی بر پیشانی رژیم های عربی است
"سليمان شقيرات" در گفتگو با خبرنگار تقریب(تنا)، با اشاره به اقدام اخیر کشورهای عربی در تروریستی خواندن حزب الله، نسبت به توطئه های رژیم صهیونیستی در این راستا هشدار داد.
 
وی اظهار داشت: در روزهای گذشته شاهد بسیاری از این توطئه ها بر ضد حزب الله بوده ایم که در ادامه منجر به تحقق هم پیمانی اعراب و اسرائیل خواهد شد و این در حالی است که بسیاری از مردم در کشورهای عربی با این اقدام اتحادیه عرب به مخالفت برخاسته اند.
 
این اندیشمند فلسطینی در ادامه تاکید کرد: تروریستی خواندن حزب الله تنها منافع رژیم صهیونیستی را تامین و این رژیم را شادمان خواهد کرد.
 
وی افزود: تروریسم به این معناست که به دلایل مختلف سیاسی و برای دستیابی به قدرت، افراد غیر نظامی مورد هدف قرار می گیرند و این دقیقا همان چیزی است که اسرائیل آن را انجام می دهد و مقاومت در لبنان از این مسئله مبراست.
 
شقیرات در ادامه تصریح کرد: آن چه را حزب الله انجام می دهد آزادی سرزمینهای اشغال شده لبنان از چنگال رژیم صهیونیستی است که آن را غصب نموده و دفاع از وطن خود می باشد.
 
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcb8sb5srhb59p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما